O nás

Našou snahou je priniesť Vám vynikajúcu kvalitu pracovného oblečenia a pomôcok, vtedy keď to potrebujete.

Pracujeme na budovaní dlhodobých vzťahov s výrobcami a partnermi, aby sme pre Vás vedeli zabezpečovať stabilitu Vášho biznisu dodávaním spoľahlivých ochranných pomôcok. Našou víziou je jednoduchosť objednávania, kontinuita nákupného procesu a skrátenie času doručovania tovaru na minimum.

Naša firma

Spoločnosť GU-RU vznikla ako nápad zúročiť naše dlhodobé skúsenosti a obchodného ducha s cieľom poskytnúť Vám ochranu rúk a nôh pred vodou, chladom, olejom či poveternostnými podmienkami.

Už viac ako 15 rokov každodenne používame ochranné pomôcky na našom ranči JOSHUA TREE RANCH pri práci s koňmi a dobytkom. Počas dlhého obdobia sme vyskúšali množstvo výrobkov, mnohé z nich však nespĺňali normy alebo požiadavky na kvalitu a funkčnosť. Preto naša spoločnosť prichádza so zámerom ponúknuť Vám kvalitné a funkčné produkty a pomôcť vám s výberom tých najlepších rukavíc, topánok, pracovného oblečenia a ochranných pomôcok, ktoré ochránia Vaše ruky a aj vaše nohy udržia v suchu a teple. Časom sa náš horizont zamerania rozšíril a portfólio pre konečných spotrebiteľov a firmy sa stalo farebnejším.

Začali sme pre Vás robiť potlače a vyšívanie pracovného oblečenia a voľnočasových odevov pre šport. Obohatili sme ponuku o funkčné prádlo a bežecké a cyklistické úbory. Zamerali sme sa na bezpečnosť pri práci a doplnili náš eshop o BOZP pomôcky a antigénové testy.

Vytvorili sme pre Vás zaujímavú kategóriu produktov ECO produkty, kde si môžete nájsť svoju vlastnú cestu a prispieť ku zmysluplnosti tejto zelenej cesty.

Radi Vám pripravíme ponuku na mieru. Vaše zdravie a bezpečnosť sú pre nás dôležité, preto ponúkane kvalitné ochranné pomôcky, oblečenie, obuv, gumáky, rukavice, montérky,  športové funkčné prádlo a oblečenie, ako účinnú ochranu ľudského zdravia či novú ECO cestu plnú vône a úžasných chutí.

Zároveň chceme zabezpečiť aj vaše pohodlie, aby vás topánky a odevy netlačili, dobre vyzerali a neobmedzovali v pohybe. Všetky ochranné pracovné pomôcky, pri ktorých je to potrebné, spĺňajú medzinárodné bezpečnostné predpisy a normy SR.

Všetky produkty nájdete na našom novom eshope SERVUS.sk

Náš tím

Snažíme sa neustále zlepšovať naše služby, kvalitu produktov, dostupnosť a rýchlosť dodávania tovarov, aby sme sa stali Vašim spoľahlivým partnerom.

Andrea